Nenosím podprsenky

15. března 2018 v 18:21 |  Názory
Jsem sice feministka, ale to není ten důvod. Hlavně jsem prostě líná.
Jsou dva typy obchodů s prádlem, jeden horší než druhý. V jednom si nosíte prádlo do kabinky samy, v druhém prodavačka. V samooblužném je nákup očistec, protože si nikdy napoprvé nevyberete to správné číslo. Pak si to štrádujete obchodem s rozeplými šaty a zoufale hledáte něco, co by sedělo líp. Jeden dobrodružný výlet, druhý.. Když už opravdu najdete tu snad-pravou a vítězoslavně se vracíte do kabinky potřetí, zjistíte, že vám ji zabrala ženská, která si pro jistotu vzala ze stojánku všech patnáct velikostí najednou. Achjo.


A o co je nákup s asistentkou lepší? Pohání vás metrem jako bičem a je chytrá jak rádio. Sahá, mluví, šteluje a ideálně vám do kabinky vleze tak akorát napůl, aby o tu podívanou nepřišly ostatní zákaznice. Aspoň je tu ale záruka, že v obchodě s asistentkou zaručeně nakoupíte - zejména ale proto, abyste už od ní měly pokoj.
Ženy mé milé, ve všem vás ráda podpořím (tak jako správná podprsenka), ale nebudu je s vámi sounáležitě kupovat. Mám drobounký hrudník a cítím se bez nich o dost lépe. Případné formální potřeby řeším látkovými lambádami, které kupuji většinou radši bez zkoušení.
Nesnažím se vám svůj postoj nutit, ono to často ani nejde. Spousta z nás podprsenky potřebuje. Jen tak s humorem komentuji jejich příšerné nákupy, kdy ženská nikdy neodchází s tím, co si představovala. Skoro jako by to byl výběr partnera! :)
 


Komentáře

1 Eliss | Web | 16. března 2018 v 14:35 | Reagovat

Také nosím lambády :)

2 Lukas | Web | 19. března 2018 v 11:50 | Reagovat

Tak to je věc každého zvlášť, pravda že. Na straně druhé s výše zmíněným článkem souvisí i ten můj názor, v rámci kterého se mi nelíbí, jak ženy/holky/dívky prostě přehání vše okolo svého "vylepšování vzhledu" (prostě si myslím, že to mnohé přehání; navíc jsou mnohé díky tomu takové nepřirozené a řekl bych pro mě nepěkně umělé)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama