Dva roky, tři články - shrnutí

14. srpna 2012 v 11:43 |  Deníček
Čtrnáctého srpna roku 2010 jsem sem na blog napsala svůj první článek - Co na mě vybaflo. Blog jsem měla založený už několik týdnů či měsíců, ale psát jsem začala, až když se našlo dobré téma týdne - upíři. V té době mi dosti lezlo krkem Stmívání (a stále leze - možná někdy napíšu další hejt, tentokrát víc specializovaný na ty pavztahy), tak jsem se bez zaváhání chopila šance celý tento fenomén pořádně zdrbat.
Polibek s dalším nápadem na článek mi múza vtiskla ke konci srpna. Vypsala jsem si Tři malá předsevzetí (do dalšího školního roku). Pokud by to někoho zajímalo, nesplnila jsem ani jedno. Myslím, že jsem za celý svůj život vlastně žádné nesplnila. A vůbec, ale vůbec mi to nevadí. Krásně to vypovídá o mojí povaze.
Potřetí jsem datlovala v lednu tohoto roku. Mám ten dojem, že jsem zrovna měla prázdniny. Článek byl takovou tou klasickou lamentací, jak Facebook vede dnešní generaci ke zkáze.
Koukám se na sebe, o dva roky mladší. Vůbec jsem se nezměnila. Možná mám teď delší vlasy nebo jinou velikost oblečení, o trochu víc šrámů, úspěchů a splněných snů, ale psychicky zůstávám stále stejná - tvořivá, naivní, labilní a teatrální.
Tento blog se pro mě stal kukátkem do mojí osobní historie. Deníky jsem si nikdy nepsala (nevydržela jsem), tak aspoň tohle. Mazat ho nebudu, možná občas i něco napíšu. Tak třeba za rok nashledanou.

P.S. Považuju za skutečný zázrak, že si stále pamatuju heslo.
 


Komentáře

1 hidden--beauty | Web | 14. srpna 2012 v 11:56 | Reagovat

Ani ty zase píšeš? :D Terka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama